RLC63K1R60JTE
MFR.Part #
RLC63K1R60JTE
JLCPCB Part #
C4253116
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS