RLC63K1R30JTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RLC63K1R30JTE
JLCPCB Part #
C2598220
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS