RLC63K1R30FTE
MFR.Part #
RLC63K1R30FTE
JLCPCB Part #
C4259686
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS