RLC63K1R10FTE
MFR.Part #
RLC63K1R10FTE
JLCPCB Part #
C2598238
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS