RLC50-R300FTE
MFR.Part #
RLC50-R300FTE
JLCPCB Part #
C2598184
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 300mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS