RLC50-R220JTE
MFR.Part #
RLC50-R220JTE
JLCPCB Part #
C4210883
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 220mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS