RLC50-R180JTE
MFR.Part #
RLC50-R180JTE
JLCPCB Part #
C2598129
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 180mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS