RLC50-R120FTE
MFR.Part #
RLC50-R120FTE
JLCPCB Part #
C2598187
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 120mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS