RLC50-R056FTE
MFR.Part #
RLC50-R056FTE
JLCPCB Part #
C2598185
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 56mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS