RLC50KR820JTE
MFR.Part #
RLC50KR820JTE
JLCPCB Part #
C4246401
Description
-55℃~+155℃ 750mW 820mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS