RLC50KR820FTE
MFR.Part #
RLC50KR820FTE
JLCPCB Part #
C4284797
Description
-55℃~+155℃ 750mW 820mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS