RLC50KR715FTE
MFR.Part #
RLC50KR715FTE
JLCPCB Part #
C2598162
Description
-55℃~+155℃ 715mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS