RLC50K1R50JTE
MFR.Part #
RLC50K1R50JTE
JLCPCB Part #
C4107518
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS