RLC50K1R10FTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RLC50K1R10FTE
JLCPCB Part #
C2598190
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS