RLC35KR750JTE
MFR.Part #
RLC35KR750JTE
JLCPCB Part #
C2597534
Description
-55℃~+155℃ 667mW 750mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS