RLC35KR600JTE
MFR.Part #
RLC35KR600JTE
JLCPCB Part #
C2597550
Description
-55℃~+155℃ 600mΩ 667mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS