RLC16KR700FTP
MFR.Part #
RLC16KR700FTP
JLCPCB Part #
C4104354
Description
-55℃~+155℃ 250mW 700mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS