RLC16KR510JTP
MFR.Part #
RLC16KR510JTP
JLCPCB Part #
C4077570
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS