RLC16K1R20JTP
MFR.Part #
RLC16K1R20JTP
JLCPCB Part #
C4269669
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS