RLC10-2R40JTH
MFR.Part #
RLC10-2R40JTH
JLCPCB Part #
C4042758
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 125mW 2.4Ω Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS