RGC1/32C6191DPA
MFR.Part #
RGC1/32C6191DPA
Description
-55℃~+125℃ 30mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS