RGC1/32C2551DPA
MFR.Part #
RGC1/32C2551DPA
Description
-55℃~+125℃ 2.55kΩ 30mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS