RGC1/32C2370DPA
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/32C2370DPA
Description
-55℃~+125℃ 237Ω 30mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS