RGC1/32C2262DPA
MFR.Part #
RGC1/32C2262DPA
Description
-55℃~+125℃ 22.6kΩ 30mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS