RGC1/32C1003DPA
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/32C1003DPA
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 30mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS