RGC1/20K82R0BPA
MFR.Part #
RGC1/20K82R0BPA
Description
-55℃~+155℃ 50mW 82Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS