RGC1/20K6800BPA
MFR.Part #
RGC1/20K6800BPA
Description
-55℃~+155℃ 50mW 680Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS