RGC1/20K3000BPA
MFR.Part #
RGC1/20K3000BPA
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS