RGC1/20C5102BPA
MFR.Part #
RGC1/20C5102BPA
Description
-55℃~+155℃ 50mW 51kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS