RGC1/20C2872DPA
MFR.Part #
RGC1/20C2872DPA
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS