RGC1/16SK51R0FTH
MFR.Part #
RGC1/16SK51R0FTH
Description
-55℃~+155℃ 51Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS