RGC1/16SK2614FTH
MFR.Part #
RGC1/16SK2614FTH
Description
-55℃~+155℃ 2.61MΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS