RGC1/16K16R9BTP
MFR.Part #
RGC1/16K16R9BTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.9Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS