HRMW63201FTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
HRMW63201FTE
JLCPCB Part #
C2918625
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS