FRC16C1J470JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
FRC16C1J470JTP
JLCPCB Part #
C5742167
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 47Ω 63mW ±5% ±500ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS