FCC20401ADTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
FCC20401ADTP
JLCPCB Part #
C3162943
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 400mA 50A 50V 0805 Disposable fuses ROHS