SMD1206K035SF30V
Extended
Manufacturer
KAILONG
MFR.Part #
SMD1206K035SF30V
JLCPCB Part #
C2960505
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.3Ω 100A 100ms 250mΩ 30V 350mA 600mW 750mA 1206 Resettable Fuses ROHS