K250R800
Extended
Manufacturer
KAILONG
MFR.Part #
K250R800
JLCPCB Part #
C2960606
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.05Ω 1.6A 220V 3.5W 450mΩ 5A 800mA 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS