L-15W27NKV4E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
L-15W27NKV4E
JLCPCB Part #
C2049113
Package
0805
Description
120mΩ 27nH 600mA ±10% 0805 Power Inductors ROHS