L-15FR82JV4E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
L-15FR82JV4E
JLCPCB Part #
C1332886
Package
0805
Description
1.5Ω 300mA 820nH ±5% 0805 Power Inductors ROHS