L-14C5N1KV4T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
L-14C5N1KV4T
JLCPCB Part #
C19561196
Package
0603
Description
300mA 5.1nH 8@100MHz ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS