L-14C33NJV4T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
L-14C33NJV4T
JLCPCB Part #
C2043531
Package
0603
Description
12@100MHz 23GHz 300mA 33nH 800mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS