L-14C1N9SV4T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
L-14C1N9SV4T
JLCPCB Part #
C19421056
Package
0603
Description
1.9nH 300mA 8@100MHz 0603 Inductors (SMD) ROHS