L-07W39NJV4T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
L-07W39NJV4T
JLCPCB Part #
C2048684
Package
0402
Description
320mA 39nH 550mΩ ±5% 0402 Power Inductors ROHS