L-07C22NKV4T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
L-07C22NKV4T
JLCPCB Part #
C19426757
Package
0402
Description
200mA 22nH 800mΩ 8@100MHz ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS