L-07C1N9SV6T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
L-07C1N9SV6T
JLCPCB Part #
C1333575
Package
0402
Description
1.9nH 150mΩ 21GHz 300mA 8@100MHz 0402 Inductors (SMD) ROHS