L-07C1N8SV6T
MFR.Part #
L-07C1N8SV6T
JLCPCB Part #
C2043552
Description
1.8nH 140mΩ 21GHz 300mA 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS