L-07C12NJV4T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
L-07C12NJV4T
JLCPCB Part #
C19414225
Package
0402
Description
12nH 250mA 500mΩ 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS