L-05B4N3SV6T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
L-05B4N3SV6T
JLCPCB Part #
C19579194
Package
0201
Description
300mA 4.3nH 4@100MHz 0201 Inductors (SMD) ROHS