L-05B2N2SV6T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
L-05B2N2SV6T
JLCPCB Part #
C2041417
Package
0201
Description
2.2nH 21GHz 260mΩ 300mA 4@100MHz 0201 Inductors (SMD) ROHS